KİLCİ Mühendislik Müşavirlik Proje İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Dr. Mustafa Serdar NALÇAKAN tarafından 2004 yılında kurulmuştur. Kilci Mühendislik firması kuruluşundan itibaren geoteknik mühendisliği alanında Zemin Etüdleri, Geoteknik Proje, Danışmanlık ve Uygulama Faaliyetleri göstermektedir.

Kurucumuz Dr. Mustafa Serdar Nalçakan, 1989 – 1997 yılları arasında ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü – Zemin Mekaniği Anabilim Dalında akademik çalışmalarını tamamlamış, 1997 – 2004 yılları arasında kurucusu ve ortağı olduğu firmaları devrederek KİLCİ Mühendislik Firması ile çalışmalarına 2004 yılından itibaren devam etmektedir. 2003- 2023 tarihleri Arasında ATILIM Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde Öğretim Görevlisi Olarak da çalışmıştır.

Şirketimiz Deneyimli Kadrosuyla İnşaat Mühendisliği Dalının Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği Alanlarında Hizmet Vermektedir. Her Türlü Zemin Etüdü ve Saha Deneyleri Uzman Jeoloji Mühendislerimizin Kontrolü Altında Yapılmakta, Yorum, Değerlendirme ve Çözüm Önerilerimiz Uzman İnşaat-Geoteknik Mühendislerimiz ile Birlikte Hazırlanmaktadır.

KİLCİ Mühendislik Olarak, Deneyimli Kadromuz ve Danışmanlığımızla İnşaat işlerinizin Zemin Problemlerinizin Çözümünde Her Türlü Ekonomik ve Doğru Geoteknik Çözümleri Bulmaktan Zevk Duyarız.

KİLCİ, Zemin Mekaniği ve Temel Mühendisliği alanında her türlü zemin etüdü ve saha deneylerini yeni teknoloji ve dünya standartlarına uygun olarak uzman jeoloji mühendisleri kontrolü altında yapmayı, geoteknik mühendisliği çalışmalarını ise uzman İnşaat Mühendisleri ile birlikte dünya literatürünü ve konferanslarını takip ederek yapmayı kendisine ilke edinmiştir.

ISO 9001 Belgesine sahip firmamız modern mühendislik ofis ortamında çalışmakta ve gerek ofis gerekse saha ekip ve ekipmanlarının kalite kontrolünü düzenli olarak yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı projelerinde uluslararası standartlarda faaliyetler yürütülmektedir.

KİLCİ, kurucumuz Dr. Mustafa Serdar NALÇAKAN’ın gerçek soyadı’dır. Kurucumuzun babası Fethi KİLCİ 1945 yılında komşusu Mustafa NALÇAKAN tarafından evlat edinilerek NALÇAKAN soyadını almıştır. Zemin Mekaniği ve Temel Mühendisliği dalında hizmet veren firmamız KİLCİ ismiyle bir bütünleşme ve uyum sağlayarak Soyadımızın devamını sağlamıştır.

Saygılarımızla.
KİLCİ Mühendislik Ltd. Şti.

Our crew

Making it happen

We're made up of a diverse mix of incredibly talented individuals united by our shared ambition, with extensive roots in the industry.

Our Services

Marcus Alejandro

Founder, CEO

Jane Phasel

Chief Marketing Officer

Nicolas Raimond

Founder, CSO

Jaques Dephan

Chief Analitics Officer

Alex Thompson

Chief Technology Officer

Maria Lopez

Chief Partnership Officer

Ceryl Bauman

Chief Financial Officer

Filip Petoup

Chief of Staff

What we belive

Love What You Do

We use the best technologies available combined with rigorous standards and our highly qualified team to give you a beautiful website loved by your users.

Better Every Day

We are a digital marketing and SEO agency dedicated to helping businesses develop their online presence, get remarkable results and really grow.

Deliver every promise

Our designers have crafted hundreds of WordPress websites. We've also created two of the most appreciated WordPress themes on the market.

+8

Years of
experience

+60

Completed
projects

+90

Agency
members

See our work